Пумпа за бетон CIFA K1

PDF
PDF
26.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка CIFA
Модел K1
Тип пумпа за бетон
Локација Италија Roma
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 9760
Опис
Марка на пумпа за бетон Cifa
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Пумпа за бетон CIFA K1

Англиски
Perfectly working
is located near Catanzaro
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

пумпа за бетон CIFA 2007 CIFA 2007 1.111 US$ Пумпа за бетон 2012 20000 км Турција