Пумпа ладење на моторот LIEBHERR (10140016) за багер LIEBHERR D9508

PDF
пумпа ладење на моторот LIEBHERR (10140016) за багер LIEBHERR D9508
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип пумпа ладење на моторот
Број на дел 8000610
Каталошки број на оригиналот 10140016
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000610
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!