Прскалка за битуменска емулзија BREINING Mono 500

PDF
прскалка за битуменска емулзија BREINING Mono 500
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BREINING
Модел Mono 500
Тип прскалка за битуменска емулзија
Година на производство 2011
Работни часови 1040 м/ч
Локација Германија Metten
Датум на објавување мар 05, 2023
Machineryline ID KW31742
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Прскалка за битуменска емулзија BREINING Mono 500

Германски
ID2799
Breining Mono 500
year/Baujahr 2011
approx. 1040 hours/Stunden
bitumen cooker - Trailer, 500 liters Boiler, Kubota Diesel, starter sporadic problems
Bitumenkocher-Anhänger, 500 ltr. Kessel, Kubota Diesel, Anlasser sporadische Probleme
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

прскалка за битуменска емулзија MERCEDES-BENZ U 400 m MERCEDES-BENZ U 400 m 42.800 € Прскалка за битуменска емулзија 2009 305337 км Германија, Delbrück
прскалка за битуменска емулзија Schaffer SMS 12000 Schaffer SMS 12000 цена на барање Прскалка за битуменска емулзија 2011 2000 м/ч Украина, м. Київ
прскалка за битуменска емулзија RENAULT Kerax 420.32 // 8x4 RENAULT Kerax 420.32 // 8x4 25.900 € Прскалка за битуменска емулзија 2006 242309 км Германија, Saarlouis
прскалка за битуменска емулзија BREINING SP 10000S BREINING SP 10000S цена на барање Прскалка за битуменска емулзија 2015 Франција, NANCY
прскалка за битуменска емулзија SERCLA SKG350 SERCLA SKG350 цена на барање Прскалка за битуменска емулзија 2010-01-01 2536 м/ч Холандија, Roosendaal