Пресејувачка кофа CW30

PDF
пресејувачка кофа CW30
пресејувачка кофа CW30
пресејувачка кофа CW30 слика 2
пресејувачка кофа CW30 слика 3
пресејувачка кофа CW30 слика 4
пресејувачка кофа CW30 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
2.250 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  пресејувачка кофа
Локација:  Холандија Cuijk
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  QB35430
Опис
Широчина:  1500 мм
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Пресејувачка кофа CW30

Англиски
CW30 skeleton Bucket
Width: 1500 mm
21-25 ton machine
(no.je19807230050.bec)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Verachtert CW30/40 2.650 € Пресејувачка кофа 1370 мм Холандија, Holten
System-2000 7.250 € Пресејувачка кофа Холандија, Cuijk