Нови пресејувачка кофа AME Rotary Screen Bucket Suitable for 20-36 Ton Excavator

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
12.500 US$
Нето цена
≈ 10.960 €
Контактирајте го продавачот
Марка AME
Модел Rotary Screen Bucket Suitable for 20-36 Ton Excavator
Тип пресејувачка кофа
Година на производство 2022
Зафатнина 1.2 м³
Локација Обединети Арапски Емирати Sharjah
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 784219
Опис
Зафатнина 1.2 м³
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
This Screen Bucket is Suitable for 20-36 Ton Excavator.
Rotary Screening Bucket is the ideal attachment to clear stony soils, select stones and gravel in the rivers, clean the beaches, divide the material during a demolition job or select and reuse the raised land to cover pipes and distribution ducting.

We are a manufacturer of high-performance hydraulic attachments for excavators from 8 to 120 tons, such as Vibro Ripper, Double Drum Cutter, Crusher Bucket, Screen Bucket, Demolition Attachments, Long Reach Boom, Grab, Bucket and any other kind of Heavy Equipment Attachments.

CONTACT US;
General Manager : покажи контакти
Marketing Manage : покажи контакти
E-mail : покажи контакти
Website : покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи