Огласот Предна оска за багер CASE 699 788 888 988 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
предна оска за багер CASE 699 788 888 988
Продадено
1/1
2.099 €
Нето цена
9.500 PLN
2.581,77 €
Бруто цена
Тип предна оска
Година на производство 1995
Локација Полска Kostrzyn nad Odrą
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UP26207
Состојба
Состојба половни