Нови потпорен валјак HITACHI TH55ED (9030243) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип потпорен валјак
Број на дел 9030243
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777008022
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи