Потпорен валјак (9191054) за багер HITACHI

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип потпорен валјак
Број на дел 9191054
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777008027
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи