Поткопувач RIPER

PDF
поткопувач RIPER
поткопувач RIPER
поткопувач RIPER слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
1/2
PDF
450 US$
Нето цена
≈ 419,80 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  поткопувач
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  3369
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Поткопувач RIPER

Шпански
RIPER 58¨
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ZANCOS 1.250 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
RIPPER 4.500 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua