Поткопувач Komatsu 51PX

PDF
поткопувач Komatsu 51PX
поткопувач Komatsu 51PX
поткопувач Komatsu 51PX слика 2
поткопувач Komatsu 51PX слика 3
поткопувач Komatsu 51PX слика 4
поткопувач Komatsu 51PX слика 5
поткопувач Komatsu 51PX слика 6
поткопувач Komatsu 51PX слика 7
поткопувач Komatsu 51PX слика 8
поткопувач Komatsu 51PX слика 9
поткопувач Komatsu 51PX слика 10
поткопувач Komatsu 51PX слика 11
поткопувач Komatsu 51PX слика 12
поткопувач Komatsu 51PX слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  51PX
Тип:  поткопувач
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  16013
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Поткопувач Komatsu 51PX

Шпански
RIPPER KOMATSU 51PX DE 57 PULGADAS DE ANCHO
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ZANCOS 750 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
ZANCOS 1.250 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
RIPPER 4.500 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua