Поткопувач KOMATSU D355- 4BBL SS Ripper

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
9.750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел D355- 4BBL SS Ripper
Тип поткопувач
Нето тежина 5500 кг
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AD13811
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
running hours: USED
Description
GOOD CONDITION ORIGINAL * KOMATSU * 4BBL SS SINGLE SHANK RIPPER
WITH HYDRAULIC PIN PULLER
COMPLETE WITH BRACKETS
ALL CYLINDERS & SHANK
FITS ON
KOMATSU D355A-2
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
поткопувач KOMATSU SHANK KOMATSU SHANK цена на барање Поткопувач Холандија, Vinkel