Поткопувач KOMATSU D155 - 4BBL SS Ripper

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
7.750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел D155 - 4BBL SS Ripper
Тип поткопувач
Нето тежина 4500 кг
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZB13811
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
running hours: USED
Description
GOOD CONDITION ORIGINAL * KOMATSU * 4BBL SS SINGLE SHANK RIPPER
WITH HYDRAULIC PIN PULLER
COMPLETE WITH BRACKETS & ALL CYLINDERS
NO SHANK AVAILABLE ( AT THE MOMENT )
FITS ON
KOMATSU D155A-2
KOMATSU D155AX-3
KOMATSU D155AX-5
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
поткопувач KOMATSU SHANK KOMATSU SHANK цена на барање Поткопувач Холандија, Vinkel
поткопувач CATERPILLAR riper CATERPILLAR riper цена на барање Поткопувач Холандија, Roosendaal