Поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA

PDF
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA слика 2
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA слика 3
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA слика 4
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA слика 5
поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  John Deere
Модел:  RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA
Тип:  поткопувач
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14743
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Поткопувач John Deere RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA

Шпански
RIPPER PARA MOTOCONFORMADORA JOHN DEERE DE 3 ZANCOS
ANCHO DE 96 PULGADAS
ANCHO DE ACOPLE DE 36 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

RIPPER 4.500 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
ZANCOS 850 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
ZANCOS 1.250 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua