Поткопувач Hensley RIPPER

PDF
поткопувач Hensley RIPPER
1/1
PDF
350 US$
Нето цена
≈ 326,50 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hensley
Модел:  RIPPER
Тип:  поткопувач
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7142
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Поткопувач Hensley RIPPER

Шпански
Año
No. Serie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

RIPER 450 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
ZANCOS 1.250 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua
RIPPER 4.500 US$ Поткопувач Мексико, Chihuahua