Погонска оска за виљушкар KRAMER 611, 612, 811

PDF
PDF
442,20 €
2.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип погонска оска
Локација Полска Pińczów
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JA6717
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Opis produktu,
Cena dotyczy półosi
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!