Погонска оска FIAT Punte CNH hitachi / New Holland за натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W270 , W230, W190 , W170

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
5.000 €
Нето цена
5.950 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип погонска оска
Година на производство 2004
Локација Романија Lancrăm
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZW27314
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Complete Fiat hitachi axle. The entire CNH range
Any Fiat hitachi - new Holland W170.W190.W230 wheel loader part. W270
motors, axles, gearboxes, pumps
0755026514 whatsapp
Punte completa Fiat hitachi. Toată gama CNH
Orice piesa de încărcător frontal Fiat hitachi - new Holland
0755026514 whatsapp
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!