Погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер

PDF
погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер
погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер
погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер слика 2
погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер слика 3
погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер слика 4
погонска оска Caterpillar 1267843 1267843 за багер слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  погонска оска
Број на дел:  1267843
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009457-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи