Дрвени решетки, дрвени плочи, дрвени подови

PDF
PDF
8 €
Цена со ДДВ
Контактирајте го продавачот
Тип подна облога
Локација Франција Marmande
Датум на објавување 5.2.2024
Machineryline ID WM37336
Детали:
Француски
Превод на македонски
Caillebotis 1000 x 1200 x 35 mm
Constitué de 14 planchettes en 65 x 15 x 1000
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи