Подигнувачка платформа со јарбол SKYJACK SJ16

PDF
подигнувачка платформа со јарбол SKYJACK SJ16
1/1
PDF
5.979 €
5.000 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка SKYJACK
Модел SJ16
Тип подигнувачка платформа со јарбол
Година на производство 2015
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот SJ162015
Мотор
Гориво електро
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
подигнувачка платформа со јарбол SKYJACK SJ16 SKYJACK SJ16 5.125 € Подигнувачка платформа со јарбол 2014 Обединето Кралство
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE Star 10-1 HAULOTTE Star 10-1 аукција Подигнувачка платформа со јарбол 2015 Обединето Кралство, Leeds
подигнувачка платформа со јарбол POWER TOWER Powertower Ecolift POWER TOWER Powertower Ecolift аукција Подигнувачка платформа со јарбол 2015 Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
подигнувачка платформа со јарбол HAULOTTE STAR 10-1 HAULOTTE STAR 10-1 19.850 € Подигнувачка платформа со јарбол 2014 220 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
подигнувачка платформа со јарбол POWER TOWER Powertower Pecolift POWER TOWER Powertower Pecolift аукција Подигнувачка платформа со јарбол 2016 Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
подигнувачка платформа со јарбол JLG 20MVL JLG 20MVL 10.430 € Подигнувачка платформа со јарбол 2017 628 м/ч Обединето Кралство, Hampshire