Подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan Duo

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел Toucan Duo
Тип подигнувачка платформа со јарбол
Година на производство 2014
Висина на подигање 6 м
Локација Полска Rawa Mazowiecka
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID FE26003
Каросерија
Димензии на каросерија 1.65 м × 0.78 м × 1.79 м
Мотор
Гориво електро
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN A130020014
Боја црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan Duo JLG Toucan Duo цена на барање Подигнувачка платформа со јарбол 2014 973 м/ч Полска, Rawa Mazowiecka
подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan Duo JLG Toucan Duo цена на барање Подигнувачка платформа со јарбол 2013 6 м Полска, Rawa Mazowiecka
подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan Duo JLG Toucan Duo цена на барање Подигнувачка платформа со јарбол 2013 6 м Полска, Rawa Mazowiecka
подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan Duo JLG Toucan Duo цена на барање Подигнувачка платформа со јарбол 2012 6 м Полска, Rawa Mazowiecka
подигнувачка платформа со јарбол JLG 1230ES JLG 1230ES цена на барање Подигнувачка платформа со јарбол 2014 306 м/ч Холандија, Dordrecht