Огласот Подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan 1010 UVV neu! е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan 1010 JLG Toucan 1010 6.900 € Подигнувачка платформа со јарбол 2007 906 м/ч Германија, Oelsnitz/ V
подигнувачка платформа со јарбол JLG 1230 ES JLG 1230 ES 3.900 € Подигнувачка платформа со јарбол 2008 398 м/ч Германија, Oelsnitz/ V
подигнувачка платформа со јарбол JLG TOUCAN 861 JLG TOUCAN 861 6.450 € Подигнувачка платформа со јарбол 2006 1280 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
подигнувачка платформа со јарбол JLG TOUCAN DUO JLG TOUCAN DUO 5.500 € Подигнувачка платформа со јарбол 2011 130 кг Германија, Augustdorf
подигнувачка платформа со јарбол MANITOU 105 VJR MANITOU 105 VJR цена на барање Подигнувачка платформа со јарбол 2005 423 м/ч Германија, Eltmann
подигнувачка платформа со јарбол JLG Toucan 1010 UVV neu!
Продадено
1/15
6.500 €
Нето цена
7.735 €
Бруто цена
Марка JLG
Модел Toucan 1010 UVV neu!
Тип подигнувачка платформа со јарбол
Година на производство 2006
Работни часови 850 м/ч
Носивост 200 кг
Нето тежина 3300 кг
Висина на подигање 10.1 м
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 18H004
Оски
Оски 2
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
JLG Toucan 1010
Arbeitshöhe 10.1 m
Plattform LxB 0,7x0,9 m
Plattform LxB 2,89x1,06 m
Eigengewicht 3.300 kg
Personen 2
Nutzlast 200 kg
Ausleger 3.12
UVV neu!
mit Video!!!
Four wheel drive
Прикажи цел коментар