Пневматски чекан TAMROCK 2006

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/27
PDF
62.500 €
Нето цена
73.750 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TAMROCK
Модел 2006
Тип пневматски чекан
Година на производство 08/2006
Работни часови 18000 м/ч
Локација Турција
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BQ27314
Опис
Марка на мотор Caterpillar
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја златен
Дополнителни информации
Турски
MAKİNAMIZIN GENEL DURUMU İYİ OLUP İŞE HAZIRDIR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пневматски чекан INGERSOLL RAND 2003 INGERSOLL RAND 2003 49.000 € Пневматски чекан 08/2003 Caterpillar Турција
пневматски чекан Atlas Copco 1999 Atlas Copco 1999 32.000 € Пневматски чекан 08/1999 16000 м/ч Турција
пневматски чекан Sandvik BR 422 Sandvik BR 422 2.000 € Пневматски чекан 2009 Полска, Warszawa