Пневматски чекан INGERSOLL RAND 2003

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
49.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка INGERSOLL RAND
Модел 2003
Тип пневматски чекан
Година на производство 08/2003
Локација Турција
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XQ27314
Опис
Марка на мотор Caterpillar
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја металик
Дополнителни информации
Турски
MAKİNAMIZIN GENEL DURUMU İYİ OLUP MOTOR REVİZYONU YAPILMIŞTIR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пневматски чекан TAMROCK 2006 TAMROCK 2006 62.500 € Пневматски чекан 08/2006 18000 м/ч Турција
пневматски чекан Atlas Copco 1999 Atlas Copco 1999 32.000 € Пневматски чекан 08/1999 16000 м/ч Турција
пневматски чекан Used PVE 2315VM Used PVE 2315VM 33.500 € Пневматски чекан 1999 Холандија, Beemster
пневматски чекан BOMAG Stemmhammer BOMAG Stemmhammer цена на барање Пневматски чекан 1998 Германија, Lübbecke