Пневматски чекан Atlas Copco 1999

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/25
PDF
32.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Atlas Copco
Модел 1999
Тип пневматски чекан
Година на производство 08/1999
Работни часови 16000 м/ч
Локација Турција
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RQ27314
Опис
Марка на мотор Mercedes Benz
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Турски
MAKİNAMIZ FULL BAKIMLI OLUP İŞE HAZIRDIR
MAKİNAMIZ ORJİNAL MERCEDES-BENZ V6 MOTORLUDUR
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пневматски чекан INGERSOLL RAND 2003 INGERSOLL RAND 2003 49.000 € Пневматски чекан 08/2003 Caterpillar Турција
пневматски чекан TAMROCK 2006 TAMROCK 2006 62.500 € Пневматски чекан 08/2006 18000 м/ч Турција
пневматски чекан Used PVE 2315VM Used PVE 2315VM 33.500 € Пневматски чекан 1999 Холандија, Beemster
пневматски чекан Atlas Copco TEX 33F Atlas Copco TEX 33F цена на барање Пневматски чекан Германија, Berlin