ATS Norway AS
ATS Norway AS
Во продажба: 524 огласа
4 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 524 огласа
Продавач на Machineryline: 4 години

Плуг за чистење снег Øveraasen EP3K10 plow

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
3.544 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип плуг за чистење снег
Година на производство 1991
Нето тежина 750 кг
Локација Норвешка HEIMDAL
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 11010
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Description
750 kg
1991 model
Section plow
Raise / lower and turn
Ready for delivery
This ad may contain incorrect information
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
плуг за чистење снег Tellefsdal  P3600 Tellefsdal P3600 2.531 € Плуг за чистење снег 2004 Норвешка, HEIMDAL
плуг за чистење снег K-70 K-70 3.544 € Плуг за чистење снег 2009 Норвешка, HEIMDAL
плуг за чистење снег GMI HDA 280S plow GMI HDA 280S plow 9.113 € Плуг за чистење снег 2014 Норвешка, HEIMDAL