ATS Norway AS
ATS Norway AS
Во продажба: 479 огласа
4 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 479 огласа
Продавач на Machineryline: 4 години

Плуг за чистење снег K-70

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
3.525 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип плуг за чистење снег
Година на производство 2009
Локација Норвешка HEIMDAL
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10526
Опис
Вкупни димензии широчина - 3.7 м
Дополнителна опрема
Опрема за чистење снег/мраз
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Type: P
Specifications
Hydraulically operated
Parallelogram
Description
Snow blade with slack remover and parallelogram
Works as it should
Delivery by appointment
This ad may contain incorrect information
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
плуг за чистење снег Tellefsdal  P3600 Tellefsdal P3600 2.518 € Плуг за чистење снег 2004 Норвешка, HEIMDAL
плуг за чистење снег Vama 300 JH1 blade Vama 300 JH1 blade 2.518 € Плуг за чистење снег 2005 3000 мм Норвешка, HEIMDAL