Плуг за чистење снег HYDRAC Uni-310

PDF
PDF
3.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка HYDRAC
Модел Uni-310
Тип плуг за чистење снег
Година на производство 2013
Локација Германија Burkau
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 21717510
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Location: Germany
Ausstelngs-& Vorführgerät
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
плуг за чистење снег HYDRAC Uni 290 HYDRAC Uni 290 2.500 € Плуг за чистење снег 2011 Германија, Bodenmais
плуг за чистење снег HYDRAC KL-I-160 HYDRAC KL-I-160 цена на барање Плуг за чистење снег 2012 Германија, Erndtebrück-Womelsdorf
плуг за чистење снег Sonstiges LSR1.8 Sonstiges LSR1.8 цена на барање Плуг за чистење снег 2013 Германија, Lohfelden