Плуг за чистење снег Assaloni 11-CPMJ

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
2.500 €
Нето цена
3.025 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип плуг за чистење снег
Година на производство 01/1996
Прва регистрација 1996-01-01
Локација Холандија Lamswaarde
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 001626
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
Type: Snowplough
Typ: Schneeräumer
Type: Sneplov
Tipo: Quitanieves
Modèle: Chasse-neige
als u vragen heeft, neem gerust contact met ons op.
u kunt ons bereiken op:
Tel. покажи контакти
email. покажи контакти

u kunt ons vinden op Facebook onder de naam ''P Mostert Import Export B.V.''
en op onze website ''покажи контакти kunt u video's van de voertuigen zien.

= Meer informatie =

Type: Sneeuwruimer
Typ: Pług śnieżny
Тип: Снегоуборочный отвал
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
плуг за чистење снег NIDO SNK180 R12 EPZ-S NIDO SNK180 R12 EPZ-S цена на барање Плуг за чистење снег 1996 Холандија, Heinenoord
плуг за чистење снег NIDO SNK150 R12V EPZ NIDO SNK150 R12V EPZ цена на барање Плуг за чистење снег 1993 Холандија, Heinenoord
плуг за чистење снег NIDO SNK180 R12 EPZ-S NIDO SNK180 R12 EPZ-S цена на барање Плуг за чистење снег 1993 Холандија, Heinenoord