Пловен багер Caterpillar dia 200 mm Julon Rohren pipes tubes

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел dia 200 mm Julon Rohren pipes tubes
Тип пловен багер
Година на производство 2010
Локација Белгија Grote-Brogel (Peer)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PZ29583
Опис
Вкупни димензии должина - 6 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Пловен багер Caterpillar dia 200 mm Julon Rohren pipes tubes

Холандски
JULON Rohren, diameter 200 mm, lange 6 meter (sind +/- 800 stunden gebraucht)
- 38 x set (1 rohre + 2 schwimmponton + 2 Rvs constructionen) (sehn bild 554)
- 38 x set / preis 400,- euro = 15.200,- euro
- 32 weisse rohren x 210 euro / stuck = 6.720,- euro
- 25 schwimmpontonen x 70 euro / stuck = 1.750,- euro

Dieses gesämtangebot kost 23.670,-euro – 10 % konto = 21.303,- euro
JULON Rohren, diameter 200 mm, lange 6 meter (sind +/- 800 stunden gebraucht)
- 38 x set (1 rohre + 2 schwimmponton + 2 Rvs constructionen) (sehn bild 554)
- 38 x set / preis 400,- euro = 15.200,- euro
- 32 weisse rohren x 210 euro / stuck = 6.720,- euro
- 25 schwimmpontonen x 70 euro / stuck = 1.750,- euro
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Beyer E3LS цена на барање Пловен багер 03/2008 13500 м/ч Белгија, ANTWERPEN
DREDGGER цена на барање Пловен багер Белгија, ANTWERPEN
Riedinger цена на барање Пловен багер 08/1972 20 м Белгија, ANTWERPEN
Caterpillar 320C 58.800 US$ Пловен багер 06/2005 5000 м/ч Кина, Shanghai
Ridinger 4cbm цена на барање Пловен багер 40 м лопатка за товар Германија, Metten