Палка на менувач на брзина ZF 3WG-180 за натоварувач со тркала

PDF
палка на менувач на брзина ZF 3WG-180 за натоварувач со тркала
палка на менувач на брзина ZF 3WG-180 за натоварувач со тркала
палка на менувач на брзина ZF 3WG-180 за натоварувач со тркала слика 2
палка на менувач на брзина ZF 3WG-180 за натоварувач со тркала слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  палка на менувач на брзина
Локација:  Романија Borș
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  BE32533
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Палка на менувач на брзина ZF 3WG-180 за натоварувач со тркала

Романски
ZF 3WG-180 Transmission
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи