Палетен вилушкар Logitrans SELFR 1002/902 - 1F600 - Rotator !!

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Logitrans
Модел SELFR 1002/902 - 1F600 - Rotator !!
Тип палетен вилушкар
Година на производство 2011
Работни часови 623 м/ч
Носивост 1000 кг
Тип на јарбол стандард
Висина на подигање 0.66 м
Локација Холандија Wijchen
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 21031.3176
Опис
Вкупни димензии височина - 1.32 м
Мотор
Гориво електро
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Manufacturer + model LOGITRANS SELFR 1002 / 920
Mast 1F660 + Rotator !!
ID 21031.3176
Cat.Demo
Mast 1F660
Lowered height 1320 mm
Lifting height 660 mm
Capacity 1000 kg
Year 2011
Hours 623 hours
Capacity 24 v / 150 ah

OptionsVolledig electrisch :
- Rijden
- Heffen
- Roteren
- REMOTE control !!ROTATOR ; 360 graden
CE Marking: yes
Rotator: yes
Condition General: ALMOST_NEW
Condition Optical: ALMOST_NEW
Condition Technical: ALMOST_NEW
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи