Палетен вилушкар EP EST122

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка EP
Модел EST122
Тип палетен вилушкар
Година на производство 2021
Носивост 1200 кг
Локација Холандија ZALTBOMMEL
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 12937
Опис
Ширина на вилушки 570 мм
Мотор
Гориво електро
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Mast: 2s330
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
палетен вилушкар EP EST122 EP EST122 цена на барање Палетен вилушкар 2021 1200 кг Холандија, ZALTBOMMEL
палетен вилушкар EP EST122 EP EST122 цена на барање Палетен вилушкар 2021 1200 кг Холандија, ZALTBOMMEL
палетен вилушкар EP EST122 EP EST122 цена на барање Палетен вилушкар 2021 1200 кг Холандија, ZALTBOMMEL
нови палетен вилушкар DOOSAN LSM12N Нови DOOSAN LSM12N 3.950 € Палетен вилушкар 2021-01-01 електро Холандија, Ede Gld
палетен вилушкар EP ESL 122 EP ESL 122 4.255 € Палетен вилушкар 2021 1200 кг Германија, Crailsheim