Осветлување кула YOUNGMAN Ecolite

PDF
PDF
3.900 €
Нето цена
4.641 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка YOUNGMAN
Модел Ecolite
Тип осветлување кула
Година на производство 2011
Работни часови 2074 м/ч
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 17G046
Оски
Оски 1
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Германски
Youngman Ecolite
Baujahr: 2011
Interne Nummer: 17G046
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
осветлување кула TEREX RL 4000 TEREX RL 4000 4.400 € Осветлување кула 2005 1300 м/ч Германија, Goch
осветлување кула TCP EcoLite TCP EcoLite 3.900 € Осветлување кула 2011 210 м/ч Украина, Львов