Machineryline » Половни индустриски опреми » Половни генераториМоторни пумпиИндустриски роботиЛабораториски опремиОпреми за продавнициДизел генераториМашини за изработка на картонски кутииРачни алатиОсветлување кулиАпарати за заварувањеДијагностички опремиПерачи под висок притисокИндустриски греалкиМашини за укоричувањеСекачи за хартијаОрмари за алати » Половни осветлување кулиДизел генераториБензински генераториГенератори на гасМоторни пумпиМашини за изработка на картонски кутииРачни алатиАпарати за заварувањеДијагностички опремиПерачи под висок притисокИндустриски греалкиМашини за укоричувањеСекачи за хартијаОрмари за алатиДигитални машини за печатењеМашини за брусење метали » Осветлување кула Berghaus QPB 1/1Осветлување кули KUBOTA L-seriesОсветлување кули SDMO R-seriesОсветлување кули TEREX A-seriesTEREX RLTOWER LIGHT VT1

Осветлување кула Berghaus QPB 1/1

PDF
осветлување кула   Berghaus QPB 1/1
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип осветлување кула
Локација Австрија Haid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 3334N
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
engine model: 12 V Batterie
brand: Diverse
price: on request
Impellers
lockable battery box
automatic and manual control
construction site length up to 600m
12V (170AH recommended)
2 traffic lights can be synchronized
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
осветлување кула Nissen LZA 2500 Nissen LZA 2500 цена на барање Осветлување кула Австрија, Haid
осветлување кула ARCGEN ARCGEN цена на барање Осветлување кула 04/2005 2143 м/ч Бугарија, Sofia