Оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G

PDF
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 2
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 3
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 4
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 5
оска Caterpillar 950G за натоварувач со тркала Caterpillar 950G слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  оска
Тип:  предна
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009458-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!