Оска LIEBHERR APB745 (5008199) за багер LIEBHERR A312 Li /A314 Li

PDF
оска LIEBHERR APB745 (5008199) за багер LIEBHERR A312 Li /A314 Li
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип оска
Број на дел 1012743
Каталошки број на оригиналот 5008199
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012743
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи