Оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B

PDF
оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B
оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B
оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B слика 2
оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B слика 3
оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  оска
Број на дел:  87674863
Тип:  предна
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777011636-1
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Оска Carraro 87674863 87674863 за багер-натоварувач B115T3 B115B

Холандски
conditie: Rebuilt
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи