Осцилирачко рамо LIEBHERR Valve Bridge (10119695) за багер LIEBHERR

PDF
осцилирачко рамо LIEBHERR Valve Bridge (10119695) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип осцилирачко рамо
Број на дел 8000156
Каталошки број на оригиналот 10119695
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000156
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946/D9508/D9512
Мотор
Марка Liebherr D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946/D9508/D9512
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи