Осцилирачко рамо LIEBHERR Valve Bridge (10443252) за багер LIEBHERR D834 A7/D836 A7

PDF
осцилирачко рамо LIEBHERR Valve Bridge (10443252) за багер LIEBHERR D834 A7/D836 A7
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип осцилирачко рамо
Број на дел 8000581
Каталошки број на оригиналот 10443252
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000581
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи