Осцилирачко рамо LIEBHERR (10119695) за багер LIEBHERR D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946/D9508/D9512

PDF
осцилирачко рамо LIEBHERR (10119695) за багер LIEBHERR D934/D934L/D934S/D936/D936L/D944/D946/D9508/D9512
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип осцилирачко рамо
Број на дел 8000156
Каталошки број на оригиналот 10119695
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000156
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи