Осцилирачко рамо LIEBHERR (12584734) за багер LIEBHERR D934/D936/D946

PDF
осцилирачко рамо LIEBHERR (12584734) за багер LIEBHERR D934/D936/D946
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип осцилирачко рамо
Број на дел 8000525
Каталошки број на оригиналот 12584734
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000525
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи