Осцилирачко рамо LIEBHERR (9271348) за багер LIEBHERR D924TE/D924TIE/D926TE/D926TIE

PDF
осцилирачко рамо LIEBHERR (9271348) за багер LIEBHERR D924TE/D924TIE/D926TE/D926TIE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип осцилирачко рамо
Број на дел 8000480
Каталошки број на оригиналот 9271348
Локација Холандија Ede
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8000480
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Руски
Rocker Arm Bracket
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи