Одење багер MENZI MUCK 5000 T2T

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
8.500 €
Нето цена
10.285 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MENZI MUCK
Модел 5000 T2T
Тип одење багер
Година на производство 1987
Работни часови 15600 м/ч
Локација Чехија ŽELEZNÝ BROD
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LM26608
Сопирачки
EBS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Чешки
Modell: Menzi Muck 5000 T2T Schreitbagger
Alels Funktioniert
Motor HATZ 38 KW
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
одење багер MENZI MUCK A91 mobil MENZI MUCK A91 mobil 32.550 € Одење багер 2002 8400 м/ч Чехија, České Budějovice
одење багер KAISER S2-2 Mobil KAISER S2-2 Mobil 22.000 € Одење багер 2001 10960 м/ч Чехија, Bernartice u Trutnova