Ножична платформа NOBLELIFT SC16H

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка NOBLELIFT
Модел SC16H
Тип ножична платформа
Година на производство 2020
Висина на подигање 16 м
Локација Италија Filago
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 133714
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа HAULOTTE COMPACT 14 HAULOTTE COMPACT 14 цена на барање Ножична платформа 2018 190 м/ч Италија, Filago
нови ножична платформа NOBLELIFT SC08 Нови NOBLELIFT SC08 цена на барање Ножична платформа 2022 230 кг Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
нови ножична платформа NOBLELIFT SC16H Нови NOBLELIFT SC16H цена на барање Ножична платформа 2021 200 кг Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
ножична платформа GENIE GS4047 GENIE GS4047 цена на барање Ножична платформа 2017 316 м/ч Италија, Filago
нови ножична платформа NOBLELIFT SC10HN Нови NOBLELIFT SC10HN цена на барање Ножична платформа 2021 230 кг Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
ножична платформа JLG 1932R JLG 1932R цена на барање Ножична платформа 2017 110 м/ч Италија, Filago