Ножична платформа JLG 2646 ES

PDF
ножична платформа JLG 2646 ES
ножична платформа JLG 2646 ES
ножична платформа JLG 2646 ES слика 2
ножична платформа JLG 2646 ES слика 3
ножична платформа JLG 2646 ES слика 4
ножична платформа JLG 2646 ES слика 5
ножична платформа JLG 2646 ES слика 6
ножична платформа JLG 2646 ES слика 7
ножична платформа JLG 2646 ES слика 8
ножична платформа JLG 2646 ES слика 9
ножична платформа JLG 2646 ES слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
6.900 €
Нето цена
8.211 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JLG
Модел:  2646 ES
Тип:  ножична платформа
Година на производство:  2008
Работни часови:  700 м/ч
Носивост:  450 кг
Висина на подигање:  9 м
Локација:  Романија Bistrița
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  KW34202
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ножична платформа JLG 2646 ES

Романски
Nacela electrica JLG 2646 ES
Capacitate ridicare 450 kg
An fabricatie 2008
Inaltime ridicare 10 m
Greutate 2,6 t
700 ore functionare
Detalii la telefon
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JLG 2030 ES 6.400 € Ножична платформа 2009 330 м/ч Романија, Bistrița
Haulotte Compact 10 6.250 € Ножична платформа 2009 390 м/ч Романија, Bihor
JLG 2630 ES 4.859 € Ножична платформа 2008 573 м/ч Полска, Pleszew
JLG 4069LE 5.950 € Ножична платформа 2008 669 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)