Можеби ќе ве интересира
Затвори
JLG 40rts
JLG 40rts
9.500 €
JLG 500rts
JLG 500rts
13.500 €
JLG 500rts
JLG 500rts
13.500 €
JLG 40rts
JLG 40rts
9.500 €
JLG 500RTS  4*4*4
JLG 500RTS 4*4*4
12.300 €
JLG 500 RTS
JLG 500 RTS
13.500 €

Ножична платформа JLG 500rts

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
12.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 500rts
Тип ножична платформа
Година на производство 2001
Носивост 900 кг
Нето тежина 8200 кг
Вкупна тежина 9100 кг
Висина на подигање 17.2 м
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QJ26151
Опис
Резервоар за гориво 100 л
Мотор
Марка Deutz
Тип линиски
Гориво дизел
Број на цилиндри 3
Евро Euro 3
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба на гумите 80 %
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа JLG 40rts JLG 40rts 9.500 € Ножична платформа 06/2001 450 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
ножична платформа JLG 500rts JLG 500rts 13.500 € Ножична платформа 2002 900 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
ножична платформа JLG 500rts JLG 500rts 13.500 € Ножична платформа 2002 900 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
ножична платформа JLG 40rts JLG 40rts 9.500 € Ножична платформа 10/2002 500 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
ножична платформа JLG 500RTS  4*4*4 JLG 500RTS 4*4*4 12.300 € Ножична платформа 2002 2500 км Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 500 RTS JLG 500 RTS 13.500 € Ножична платформа 2001 900 кг Белорусија, Фаніпаль