Ножична платформа JLG 500rts

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/23
PDF
13.500 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
11.250 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 500rts
Тип ножична платформа
Година на производство 2002
Прва регистрација 2003
Носивост 900 кг
Нето тежина 9800 кг
Вкупна тежина 10700 кг
Локација Белорусија Минская обл., Дзержинский р-н
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UZ24495
Опис
Работна брзина 5 км/ч
Висина на подигање 17.2 м
Резервоар за гориво 80 л
Мотор
Марка Deutz
Тип линиски
Гориво дизел
Потрошувачка на гориво 5 л/100км
Број на цилиндри 3
Број на вентили 2
Евро Euro 3
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба на гумите 90 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа JLG 500RTS  4*4*4 JLG 500RTS 4*4*4 12.300 € Ножична платформа 2002 2500 км Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 500 RTS  4*4*4 JLG 500 RTS 4*4*4 13.200 € Ножична платформа 2002 3800 км Белорусија, Минск
ножична платформа JLG 500 RTS JLG 500 RTS 13.500 € Ножична платформа 2001 900 кг Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 40rts JLG 40rts 9.500 € Ножична платформа 06/2001 450 кг Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
ножична платформа JLG 500 RTS JLG 500 RTS 11.000 € Ножична платформа 2000 900 кг Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 3394 RT JLG 3394 RT 14.500 US$ Ножична платформа 2007 905 кг Белорусија, Минск