Ножична платформа JLG 40RTS 4*4

PDF
PDF
7.100 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 40RTS 4*4
Тип ножична платформа
Година на производство 2000
Работни часови 3504 м/ч
Носивост 454 кг
Нето тежина 5800 кг
Висина на подигање 14 м
Локација Белорусија Минск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JW3360
Опис
Работна брзина 6 км/ч
Вкупни димензии 4 м × 2.35 м × 1.73 м
Мотор
Марка Deutz
Оски
Оскина конфигурација 4x4
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Руски
Номер 18
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа JLG 500 RTS JLG 500 RTS 7.900 € Ножична платформа 2000 900 кг Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 500 RTS  4*4*4 JLG 500 RTS 4*4*4 13.200 € Ножична платформа 2002 3800 км Белорусија, Минск
ножична платформа JLG 500RTS  4*4*4 JLG 500RTS 4*4*4 12.300 € Ножична платформа 2002 2500 км Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 500 RTS JLG 500 RTS 11.000 € Ножична платформа 2000 900 кг Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 40 RTS JLG 40 RTS 6.700 € Ножична платформа 1998 454 кг Белорусија, Фаніпаль
ножична платформа JLG 500 RTS JLG 500 RTS 13.500 € Ножична платформа 2001 900 кг Белорусија, Фаніпаль