Огласот Ножична платформа HAULOTTE Sprzedana , Sold е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
ножична платформа Multitel MT 202 Multitel MT 202 19.010 € Ножична платформа 2017 14103 км Полска, Pleszew
ножична платформа GENIE GS2646 GENIE GS2646 10.460 € Ножична платформа 2016 454 кг Полска, Choroszcz
ножична платформа GENIE GS1932 GENIE GS1932 7.843 € Ножична платформа 2016 227 кг Полска, Choroszcz
ножична платформа HAULOTTE Sprzedana , Sold
Продадено
1/17
16.400 €
Нето цена
20.172 €
Бруто цена
Марка HAULOTTE
Модел Sprzedana , Sold
Тип ножична платформа
Година на производство 2016
Носивост 565 кг
Нето тежина 3440 кг
Вкупна тежина 3440 кг
Висина на подигање 10 м
Локација Полска Mikołów
Датум на објавување сеп 22, 2021
Machineryline ID QQ26167
Опис
Работна брзина 10.15 км/ч
Вкупни димензии 3.17 м × 1.8 м × 2.43 м
Мотор
Марка Kubota
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја темно син
Дополнителни информации
Полски
Sprzedana , SoldPodnośnik nożycowy

Haulotte Compact 10DX

Rok produkcji 2016

Wysokość robocza 10,15m

Napęd 4x4

Udźwig 565kg

Podnośnik świeżo sprowadzony z Niemiec.

Cena : 16,400 EUR netto

Kontakt :
Tel : +48/662-020-797

E-mail : info@marco-podesty.pl
Прикажи цел коментар
Слични огласи
ножична платформа Multitel MT 202 Multitel MT 202 19.010 € Ножична платформа 2017 14103 км Полска, Pleszew
ножична платформа GENIE GS2646 GENIE GS2646 10.460 € Ножична платформа 2016 454 кг Полска, Choroszcz
ножична платформа GENIE GS1932 GENIE GS1932 7.843 € Ножична платформа 2016 227 кг Полска, Choroszcz