Ножична платформа HAULOTTE COMPACT 12DX

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/30
PDF
10.300 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка HAULOTTE
Модел COMPACT 12DX
Тип ножична платформа
Година на производство 2006
Носивост 450 кг
Нето тежина 4080 кг
Вкупна тежина 4530 кг
Локација Шпанија Murcia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот FIS-00015
Опис
Вкупни димензии 3.18 м × 1.78 м × 2.56 м
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN CD108784
Дополнителни информации
Шпански
Marcado CE
Esta plataforma tijera diéselHaulotte Compact 12 DX con altura de trabajo de 12 metros ofrece unos movimientos rápidos y proporcionales
además de proporcionar una conducción con alta precisión. Adecuada tanto para trabajos en interior como en exterior
ofrece una capacidad máxima de 450 Kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
ножична платформа HAULOTTE COMPACT 12 HAULOTTE COMPACT 12 4.400 € Ножична платформа 2006 1757 м/ч Шпанија, Barcelona
ножична платформа HAULOTTE Compact 10 DX HAULOTTE Compact 10 DX 11.000 € Ножична платформа 09/2008 980 м/ч Шпанија, Madridejos
ножична платформа HAULOTTE H 15 SX HAULOTTE H 15 SX 13.500 € Ножична платформа 2005 1800 м/ч Шпанија, Madridejos
ножична платформа HAULOTTE H12SDX HAULOTTE H12SDX 9.000 € Ножична платформа 2002 3308 м/ч Шпанија, Oviedo